• 1973 yılında Maltepe Merkez’de kurulan firmamız, ilk yıllarında bobinaj işleri yapmaktaydı. 1980’li yıllardan sonra gelişen ve değişen dünya ile birlikte, evlerimize giren ve hayatımızı inanılmaz derecede kolaylaştıran elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima, elektrikli el ve ev aletleri tamir, bakım, montaj, onarım işlerini yapmaya başladı. 2000’li yıllarda ise teknolojinin hız kazanması ile birlikte, uydu cihazları, uydu kurulumu, bilgisayar, dizüstü bilgisayar alanında da hizmet vermeye başladı.Günümüzde birçok işyerinin kullandığı LED tabelalar, soğuk odalar, yiyecek – içecek otomatları, market tipi soğutucular konusunda da hizmet vermeye başladı. Kurulduğu günden bugüne, sektördeki yenilikleri takip edip adapte olan KÖKEL TEKNİK SERVİS, bir çok konuda hizmet vermektedir. 2002 senesinde emekliliğe hak kazanan Muharrem Duygu KÖKEL, emeklilik nedir bilmeksizin çalışkanlığı ile ilerleyen yaşına rağmen aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

  • Temel prensip olarak, kurucusu Muharrem Duygu KÖKEL gibi dürüstlük ve çalışkanlığı referans alan firmamız, siz değerli tüketicilerimizin, her durumda ve her anda yanınızda olmayı görev edinmiştir. Siz değerli tüketicilerimizden aldığımız geri bildirimlerde bazı başka servislerin, işlerini tam anlamıyla yapmadan, haksız kazançlar elde ettiklerini ve tüketicilerimizin mağduriyetlerinin giderilmediğini ne yazık ki sıkça duyuyoruz. Felsefemiz her insan bir diğerinin müşterisi olabilir. Bu yüzden kalitesiz iş yaparak, haksız kazanç elde etmektense, kazanç elde etmemeyi düşünmekteyiz. Çünkü biz de çeşitli sektörlerde diğer insanların müşterisi olacağız.

  • Tüketicilerin içinde bulunduğu zor durumlardan istifade eden, yanlış işlemler uygulayarak, tüketicileri maddi manevi zarara uğratan, işinde ehil olmayan çalışanları firma bünyemizde kesinlikle barındırmamaktayız.

  • Uygun fiyat ve memnuniyetiniz için KÖKEL TEKNİK SERVİS’ten vazgeçmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.